Ігри Бен 10

Популярність до героя безлічі ігор Бену 10, який став володарем незвичайних інопланетних годин, прийшла після виходу на екрани мультфільму Бен 10. Перед глядачами постала захоплююча історія, в якій розповідається про те, як Бен, його кузина Гвен і їх дідусь вирушили в похід. Звичайне подорож, від якого хлопчик дуже хотів відмовитися, закінчилася для нього і всієї його родини неймовірними пригодами. В густій хащі лісу Бен виявив Омнітрікс – чудовий космічний «подарунок», що нагадує годинник, який наділяв свого володаря чарівними здібностями.

Той, хто одягав ці «годинничок», міг приймати вигляд будь-якого супергероя. 10 надсильних бійців, в яких тепер умів перевтілюватися Бен, могли допомогти йому в боротьбі проти інопланетних або земних монстрів. Відтепер хлопчикові були не страшні самі злі і підступні космічні пірати, які мріють захопити всю владу на Землі. Неймовірні пригоди, що випали на долю десятирічного хлопчака, не залишають байдужими його шанувальників у всьому світі.

Після тріумфу мульт-версії з'явилися ігри Бен 10 та іграшки за мотивами розповідей про Бене. Тепер стало можливим не тільки спостерігати на екрані за його пригодами в космосі і на землі, але і самому взяти активну участь у розробці планів боротьби з ворогами людства.

Серед безкоштовних комп'ютерних ігор про Бена, які зібрані у нас на сайті, можна вибрати ту, яка займе ваш вільний час, розважить і допоможе відчути свою причетність до справедливої боротьби зі злом. Різноманітність жанрів має задовольнити найвимогливіших любителів ігор. У нас є і динамічні стрілялки, і тихі логічні ігри. Гонки, аркади, пазли, розмальовки – вибирайте саме те, чого в даний момент прагне ваша душа. У будь-якій грі з участю Бена, його друзів і ворогів можна знайти цікавий сюжет, насолодитися гарною графікою і відчути себе теж трішечки супергероєм.

.
на початок