Ігри Дональд Дак

Невгамовний каченя, створений Волтом Діснеєм, полюбився мільйонам глядачів усього світу. Дональд Дак своїми смішними пригодами і неймовірно безглуздими ситуаціями, з яких постійно доводиться виплутуватися, веселить і дітей, і їх батьків. Ніколи не сумує Дональд завжди бачить у всьому тільки позитивні моменти. Навіть невдачі не змушують його відступати від своїх звичок. Любитель піци, морозива і солодких тортиків добрий каченя запрошує своїх друзів взяти участь у виготовленні неймовірного ласощі, якого вистачить на всіх. Хочете і ви приєднатися до спорудження вежі з різнокольорових кульок морозива? Запускайте гру Дональд Дак і допоможіть пернатому ласуну здійснити мрію всіх ласунів світу.

Хочете взяти участь у захоплюючих змаганнях тих, хто любить дартс? І тут Дональд Дак попереду всіх. Складіть йому команду і постарайтеся завоювати перший приз. А як щодо того, щоб перевтілитися в справжнього шерифа? В наших іграх з Дональдом Даком можливо і це! Стежити за порядком на ввіреній йому території – одна з обов'язків Дака. Численні родичі та приятелі нашого героя теж приймають участь у всіх пригодах. Станьте і ви іншому славному каченя і допоможіть зробити світ Дональда і Міккі Мауса більш яскравим, розфарбувавши картинки, які показують найцікавіші моменти мультфільмів з їх участю.

Знайти вихід із будь-якої скрути, весело провести час з друзями, приміряти самі незвичайні наряди, відшукати втрачені речі, покататися на санках з гори і перемогти всіх ворогів – ось, скільки надзвичайно важливих справ чекають диснеївських героїв, головним з яких на сьогодні буде славний Дональ.

.
на початок