Ігри Могутні Рейнджери Самураї

Самі різні захисники Землі від вторгнення злих і підступних загарбників відомі любителям фантастичних сюжетів. Кілька підлітків, що володіють неймовірними здібностями, знайомі любителям серіалів про Могутніх Рейнджерів. Звичайні хлопці і дівчата перевтілюються в героїв, здатних захистити планету від темних сил. Стаючи неймовірно сильними та відважними бійцями, кожен з них отримує спеціальний костюм певного кольору і здібності, що допомагають справлятися з ворогами. Основні кольори серіалу і віртуальних ігор з Рейнджерами Самураями – червоний, жовтий, синій. В різні роки, в різні сезони до них додавалися кольори білий, рожевий, золотий, чорний. Від цього фільми ставали тільки цікавіше – адже володарі різних сил могли виконувати самі різні завдання, беручи участь у спільних боях.

Ігри про могутніх Рейнджерів Самураїв, які неодмінно захоплять всіх любителів сутичок з величезними монстрами і жахливими створіннями, порадують динамічними сюжетами, красивою графікою, відповідним музичним супроводом. Вибирайте того героя-рейнджера, в образі якого ви хочете сьогодні виявитися, і починайте тренування, які просто необхідні, щоб стати впевненим у своїх силах і познайомитися з різними можливостями персонажа. Неймовірні роботи-помічники є у кожного з рейнджерів. Дивовижні Зорды приходять на допомогу юним бійцям у найбільш небезпечні моменти сутичок з ворогами. Управляти такими майже розумними машинами непросто. Але трохи підучившись, ви зможете показувати чудеса, борючись як пілот одного з Зордов, або ж величезного суперсильного Мегазорда.

Після закінчення бойових операцій можна трохи відпочити, погравши в прості ігри пазли, розмальовки, головоломки. Ці заняття також необхідні для справжніх героїв. У них відточується уважність, логічне мислення, вміння бачити приховане.

.
на початок