Ігри Angry Birds

З чого почалося протистояння птахів і свиней в іграх Енгрі Бердс? Чому звичайні з вигляду пташки раптом стали «злими»? Діло було так. Свині, постійно шукають, чим би перекусити, навчилися знищувати пташині гнізда. Улюблені ласощі цих товстушок – свіжі пташині яйця. А який же птиці сподобається, що розоряється її будинок, і знищуються майбутні птенчики? Ось і стали злі птахи воювати зі свинями, які висовують свої єхидні рила з-за кожного рогу.

З тих пір так і повелося в іграх – Злі Птахи винищують свиней, жертвуючи собою заради того, щоб покарати кривдників. Величезна кількість варіантів ігор про сердитих пташок вже існує. На нашому сайті можна вибрати будь-який вподобаний сюжет і почати боротьбу. Гравцям Angry Birds належить виконати завдання по знищенню свиней, які досить хитро використовують весь навколишній їхній простір. Вони ховаються за парканами, в укриттях, які ніби спеціально створені для них з каміння, дерева, льоду. Свинки наступають на птахів одночасно з усіх сторін. Їх стає все більше і більше з кожним пройденим рівнем. Ось уже вони збільшуються в розмірах і надягають захисні каски, які ускладнюють завдання по їх знищенню.

Але і самі Птахи теж не відстають. Їх теж стає більше. Вони володіють різними здібностями. На це вказує колір оперення. Гравцям пропонується вибрати таких пташок і в такій кількості, щоб встигнути знищити все стадо за відведений час битви. Просуваючись від рівня до рівню юні (і не дуже) гравці можуть відточувати окомір, швидкість реакції, здатність правильно розраховувати свої сили. Одного рівня можна присвятити не один день. Головне в грі Енгрі Берс – встигнути впоратися не тільки з прихованими свинтусами, але і постаратися обійти підступні пастки, то і справа що виникають на шляху.

Кожен гравець сам може вибрати, в якій країні, у будь-який час року будуть битися його Пташки. Заробляючи очки на кожному рівні, просуваючись вперед, отримуючи нові можливості, Злі Птахи невблаганно просуваються до чергової перемоги. Пройдіть і ви весь важкий шлях разом з ними, граючи безкоштовно в популярні ігри Angry Birds на нашому сайті. Удачі!

.
на початок