Ігри Час пригод

Хочете перенестися в чарівний казковий світ, який пережив багато років тому масштабну ядерну катастрофу? Цей світ носить назву Земля Ууу, і він зовсім не схожий на той звичний світ, який нас оточує. У цьому світі магія снів стала реальністю, його заселяють різні, неймовірного виду мутанти. Втім, раніше вони були такими ж людьми, як і ми. У мутантів їх перетворила страшна атомна війна під назвою «Велика війна грибів». Але не все так сумно в світі ігор Час Пригод, який вам належить відвідати. У ньому живуть двоє веселих друзів: хлопчик Фін – останній не мутований людина, і його вірний друг – чарівна собака Джейк.

Ця дружна парочка постійно знаходять для себе пригоди. А якщо знадобиться, то завжди готова прийти на допомогу тим, кому вона потрібна.

Всі ігри цього розділу створені на основі американського мультсеріалу «Час Пригод з Фіном і Джейком», до речі, став номінантом премії «Еммі». Вас чекає барвистий світ, наповнений забавними пригодами, і чекає зустріч з дивно жахливими на перший погляд мутантами, які можуть виявитися цілком навіть дуже миролюбними героями.

Ви зустрінете в цьому розділі ігри різноманітні за жанрами: квести, бродилки, гонки, бойовики, розфарбування й багато чого іншого. Вам доведеться і потанцювати, і відвідати музичну фортеця, і пограти в цукерковий футбол... Кожен з тих, хто зануриться в світ Фінна і Джейка, знайде для себе цікаве заняття або забавне пригода. Грайте в гру Час Пригод, і ви переконаєтеся, що час, проведений з нашими героями, було витрачено зовсім не даремно.

.
на початок