Ігри Доктор Плюшева

Всі діти люблять свої іграшки. Зайчики, ведмедики, ляльки, машинки наповнюють життя кожного хлопчика і кожної дівчинки з ранку до вечора. Грати з тими, хто став тобі справжнім плюшевим іншому завжди цікаво. Але не секрет, що іграшки іноді ламаються, або, як кажуть діти, «хворіють». Тоді батьки, бабусі і дідусі намагаються допомогти малюкові скоріше «вилікувати» улюблених друзів, щоб з ними можна було грати знову, придумувати різні казкові історії. Не так вже й давно з'явився серіал про дівчинку Дотті, яка мріє стати лікарем, вже має безліч шанувальників. Поки цій милій дівчинці тільки шість років, але вона вже твердо знає, що, як тільки підросте, стане таким же добрим лікарем, як і її мама. І, щоб вже заздалегідь спробувати свої сили у нелегкій справі лікування пацієнтів, Дотті стала доктором для іграшок: своїх, молодшого брата і сусідніх дітлахів. І все навколо її звуть Доктор Плюшева.

Дівчинка впевнена, що всі іграшки вміють розмовляти. Розуміти їх їй допомагає чарівний стетоскоп, який подарувала мама. Як тільки поруч не виявляється нікого з дорослих, починається сама цікава на світі гра. Іграшки приходять до своєї господині і скаржаться на різні іграшкові хвороби. Успішне лікування незвичайних недуг відбувається швидко і весело. Дотті знає тисячі способів, як позбавити своїх улюбленців від страждань. Багато з них застосовуються під час огляду хворого котика або дракончика.

Допомогти Дотті вилікувати різні «хворі» іграшки можна і всім тим, хто теж хоче спробувати свої сили в лікарській справі. Самі захоплюючі ігри з Доктором Плюшевою, її ганчірковими і плюшевими помічниками, а також з її самими різними пацієнтами зібрані для вас в цьому розділі. Вам належить не тільки допомагати Дотті, але іноді надавати першу допомогу і їй самій.

.
на початок