Ігри Говорить кішка Анжела

Всім любителям, а особливо, любителькам милих кішечок знайома прекрасна білосніжна кішка Анжела. Це наймиліша киця настільки популярна, що пограти з нею мріють усі дівчата. Величезна кількість самих різних ігор з промовистим кішкою Анжелою доступно всім, хто опинився на цієї сторінці нашого ігрового сайту Igriz.ru. Киця любить грати і запрошує всіх друзів (давніх і нових) вибрати одну з ігор і швидше почати веселе спілкування.

Що любить Анжела? Як і будь-яка красуня, вона просто обожнює вбиратися. Походи по магазинах – заняття, якому вона готова присвятити весь свій вільний час. Допоможіть кішечці не заплутатися в модних пропозиціях, розгляньте останню колекцію одягу і підберіть для неї різні комплекти: для прогулянок, для вечірок, для занять спортом, для пляжу. Неймовірна кількість поєднань костюмчиків, суконь, капелюшків, сумочок і шарфиків, доповнені модними прикрасами і зручними туфельками, до послуг говорить кішки Анжели. Разом з вами вона зможе поміняти зачіску, нанести вишуканий макіяж і навіть змінити колір своїх чарівних очей. Така красуня неодмінно сподобається коту Тому, який просто без розуму від своєї подружки.

Крім вибору нарядів ви зможете допомогти Анжелі, якщо вона раптом поранитись або забрудниться. Уважно стежте за підказками на екрані і виконуйте всі поради, щоб наша кішечка знову стала здоровою, чистенькій і веселою. Також кицька може попросити вас допомогти їй позалицятися за маленькими котятками, які зовсім недавно з'явилися на світло. Завдання по вихованню дітей треба виконувати з повною відповідальністю, щоб і вони, і їх матуся були задоволені.

.
на початок