Гри Говорящий Кот

Симпатичний котик на ім'я Том, який вміє розмовляти, став одним вже великого числа щасливих володарів програми для телефону. З безлічі подібних пухнастих говорять мобільних друзів саме герой ігор говорящий кот Тому став першим, хто почав спілкуватися своїм забавним голосом з усіма бажаючими. Все, що ви говорите йому, він старанно повторює, приводячи у захват і малюків, і дорослих. Його здатність реагувати на ласку, ніжне муркотіння, вміння пити запропоноване йому молочко, навіть вираз образи на вусатою мордочці, якщо йому щось не подобається, змушують забувати про те, що цей персонаж все-таки віртуальний.

Крім Тома широко відомі і інші подібні чуйні тварини. Буркотливий пес Бен, наприклад, постійно заважає Того насолоджуватися тихою котячої життям і постійно задирає його по дрібницях. Красива біла кішечка Анжела кокетує із закоханим у неї Томом. Ця співунка і модниця просто обожнює ті знаки уваги, що їй надає котик, але не завжди дозволяє себе поцілувати, чим змушує Тома засмучуватися і зітхати.

Ці та інші подібні персонажі телефонних додатків з недавніх пір є героями комп'ютерних ігор. Тепер в будь-який час можна вибрати гру з участю мовця Тома, Бена, Энджелы або рыженького кошеня і насолоджуватися спілкуванням з цікавими тваринками. Придумати для них нове заняття дуже просто. Від ваших дій багато в чому буде залежати, чим же закінчиться гра. Хто переможе цього разу – Тому чи Бен? Дозволить кицька-красуня себе поцілувати, або Тому так і піде додому в печалі? Чи вдасться вам спокутувати маленького рудого шалунишку? Знайдуться всі відмінності на майже однакових картинках? Ось скільки цікавого чекає на вас в дружній компанії з мовцем котом і його товаришами! Ваші улюбленці вже зустрічають вас!

.
на початок