Гри Кунг-фу Панда

Незграбний, неповороткий, ледачий – все це можна сказати про милому толстячке панду По, який мріє стати найкращим бійцем, пізнав усі таємні прийоми кунг-фу. Але поки він герой мультфільмів та ігор Кунг-фу Панда – тільки рознощик готової локшини і, здається, таким і залишиться все життя. Але у світі можуть відбуватись непередбачувані події. Ось і для За все змінилося тоді, коли потрібен герой, здатний протистояти підступному і злому Тай Лунгу. Саме проти нього необхідно битися самому кращому бійцеві, щоб відвести біду від жителів країни. Але, незважаючи на те, що є безліч претендентів – справжніх воїнів, які відмінно знають всі прийоми боротьби, саме на панду впав вибір Великого Майстра, твердо впевненої в тому, що неповороткий і забавний За тим героєм, якого не зможе перемогти Тай Лунг.

Хочете взяти участь у підготовці до незвичайної турніру, потренуватися з найкращими вчителями кунг-фу і виступити на арені бою проти грізного супротивника? Така можливість є у всіх, кому подобається герой мультфільму – панда По, і хто готовий разом з ним і його друзями долати всі труднощі навчання в іграх Кунг-фу Панда, щоб стати неперевершеним майстром.

Повторювати всі складні рухи різноманітних бойових прийомів важко. Але, трохи тренування, і у вас (і, звичайно ж, З) все вийде! Не бійтеся невдач! Терпіння і праця допоможуть вам подолати всі перешкоди, які можуть виникнути під час навчання і бою. І заслужена перемога буде результатом ваших наполегливих занять. Ну, а якщо ви трохи втомитеся, можна вибрати нескладні, але не менш цікаві ігри, дозволяють розвинути увагу, пам'ять, швидкість реакції. Також неймовірно цікаво створити образ улюбленого героя-борця і його друзів, розфарбувавши картинку або зібравши складний пазл. А після відпочинку можна знову вступити в сутичку з противником, показавши все, чого ви навчилися.

.
на початок