Гри Спецагент Взг

Незвичайний ведмежа на ім'я Осо – справжній суперагент, якому довіряють найскладніші завдання. І з усіма ними він справляється швидко і легко. Недарма він вже не раз отримував заслужені нагороди від командування секретної таємницею лісовий організації. Якщо і ви хочете спробувати стати таким же спритним, кмітливим агентом, що виконує різні доручення, Взг з задоволенням прийме вас у свою команду. Вибравши одну з ігор Спецагент Взг, ви зможете опинитися в світі, в якому можуть знадобитися різні навички: спостережливість, хороша пам'ять, логічне мислення, здатність складати план дій і бажання допомогти друзям у скрутну хвилину.

Ігри зі Спецагентом Взг для маленьких хлопчиків і дівчаток привернуть увагу не тільки красивими персонажами і веселими пісеньками, але і тим, що у кожного з'явиться можливість показати своє вміння точно та вчасно виконувати завдання. Звичайно ж, ведмежа і сам міг би впоратися з кожним дорученням, але ваша допомога зробить цей процес більш швидким. Захоплюючі ігри на увагу, спритність, терпіння і акуратність допоможуть маленьким гравцям відмінно провести час і зробити щось корисне для намальованих героїв. Заслуженою нагородою за точно виконане завдання буде гарна зірка, яку Взг з гордістю прийме від свого начальника.

Особливістю ігор з ведмежам-спецагентом є те, що в будь-якій скрутній ситуації, в якій може опинитися навіть самий досвідчений гравець, на допомогу неодмінно прийде мила Підказка. Її пораду, як діяти в тому чи іншому випадку, вам буде підмогою. Прислухайтеся до нього, і тоді і у вас, і у Взг не виникне більше труднощів на шляху до перемоги, якими б складними не здавалися задачки кожного рівня.

.
на початок