Гри Улитка Боб

Сама звичайна равлик по імені Боб не відрізняється особливою любов'ю до різних подорожей і пригод. Йому по душі тихі вечори, проведені в своєму маленькому будиночку. Але от пригоди останнім часом так і сиплються на голову і на мушлю цього симпатичного усміхненого персонажа з гри Улитка Боб. Все почалося з того, що якомусь багатієві неймовірно сподобалося місце, на якому стояв будиночок Боба. І він, довго не думаючи, заплатив за спецтехніку, яка знесла будинок нашого бідолахи, звільнивши місце під будівництво багатого особняка. Але, що ж тепер робити равлику, яка залишилася без даху над головою і, до того ж, виявилася дуже далеко від будь-якого житла?

Треба якось вибиратися з скрутного становища. І тепер Боб може сподіватися тільки на вас – тих гравців, яким не байдужа доля доброго персонажа. Тільки з вашою допомогою, пройшовши всі рівні будь-якої гри з равликом Бобом, ви зможете повністю відчути, як важке життя повільною равлики, позбавленої будинку. На кожному кроці складного шляху трапляються перешкоди, подолати які відразу нелегко. Треба подумати, озирнутися навколо, застосувати різні способи, які дозволять вибратися з тупиків, перебратися через глибокі ями або навіть «штурмувати» високі пагорби. Ще треба не забути зібрати по шляху бонуси, які теж не поспішають показатися на очі гравцеві. Проте нагорода за всі труднощі – новий будинок для равлика Боба і величезна подяка вашого нового повільного одного.

Благополучно справившись із одним завданням, можна поцікавитися, куди занесе доля равлика в інших іграх. Різні пригоди чекають Боба за порогом його нового будиночка. Темний ліс, безводна пустеля, безлюдний острів і навіть простори космосу. І скрізь наш милий друг потребує допомоги.

.
на початок