Ігри Вольт

Маленький Вольт все своє життя провів серед декорацій до різних фільмів, граючи головну роль суперсобаки. Він навіть не здогадується, що існує інше життя, відмінна від тієї, що йому знайома і близька. Веселий песик разом зі своєю господинею, яку звуть Пенні, – відмінна команда, якій під силу розплутати найскладніші справи, пов'язані з загадками і боротьбою зі злом. Але це все – на екрані. А ось як поводитися в реальному житті, про це юний герой мультфільму і ігор Вольт поки не знає.

Невеликі, але неймовірно захоплюючі ігри, в яких Вольт є головним героєм, розважать вас. Вони допоможуть відчути свою необхідність цього юному допитливому псу, який намагається вести себе за межами кіностудії самостійно. Його подружка потрапила в пастку, і ніхто, крім нього, не зможе допомогти їй вибратися з заплутаного лабіринту або втекти від банди лиходіїв. Він сподівається на вашу допомогу, тому що, хоча і знає безліч трюків, дружня підтримка йому не завадить. Разом з Вольт вам доведеться проявити всі свої здібності швидко бігати, точно розраховувати дальність і висоту стрибка, вміло лавірувати серед непростих перешкод. Але у вас неодмінно все вийде! І кожну вдалу дію неодмінно буде супроводжуватися бонусами.

Непрості завдання, що вимагають уважності, також не повинні вас лякати. Тренована пам'ять, що може знадобитися в різних життєвих ситуаціях. Відточувати логічне мислення і чіпкість розуму можна саме в таких іграх, в яких головним героям потрібно знайти відмінності між двома однаковими картинками або запам'ятати розташування тих чи інших предметів. Ігри з маленьким Вольт допоможуть гравцям повірити в свої сили і навчитися діяти в команді. Тільки разом з друзями можна вирішити всі проблеми і зробити світ трішечки кращим.

.
на початок