Гри Хмарно, можливі опади у вигляді фрикадельок

Дивний острів Поплавок знаменитий тим, що тільки тут практично з нічого (зі звичайної води) створюються продукти. Звичайно, не самі по собі, а за допомогою геніального винаходу Флінта Локвуда – його чудо-машини. Ось воно – порятунок людства! Так вважали і юний винахідник, і телеведуча Сем Спаркс, так і всі жителі острівця мультфільмів та ігор Хмарно, можливі опади у вигляді фрикадельок. Але, як це іноді трапляється з великими відкриттями, втрутився випадок. Проливний дощ щось порушив у складному «превращательном» механізмі, і тепер від їжі просто немає порятунку!

Величезні бутерброди заполонили все навколо, безкраї озера гострого соусу розлились по землі, з хмар на голови нещасних людей сиплються не тільки нешкідливі фрикадельки, але і їжа побільше. Що ж робити? Треба рятувати остров'ян! І пропоновані на цій сторінці нашого сайту гри Хмарно, можливі опади у вигляді фрикадельок за мотивами відомого мультфільму дають можливість всім небайдужим геймерам проявити всі свої найкращі якості, щоб «розрулити» ситуацію.

Застосовувати тільки швидкість, точний окомір, кмітливість або ж скористатися запропонованими знаряддями по збору і знищенню підступної їжі, кожен вибере для себе сам. Щоб битися зі сніговиками з кульок морозива, протистояти ураганному вітрі, разносящему спагетті, не потонути в незвичайних молочних ріках, вам потрібно воля до перемоги, віра в себе і друзів по команді, вміння користуватися складними механізмами, які можна постійно удосконалювати в ході «битв».

Непроста робота належить вам! Але не можна ж допустити, щоб ні в чому не винні громадяни боялися їжі, як вогню. Всі на допомогу Флінту і його друзям!

.
на початок