Ігри 101 далматинець

Забавні білі цуценятка з чорними цятками знайомі багатьом глядачам, які могли бачити їх у фільмах або мультики. Ця весела компанія, що складається з 101 далматинця, не втомлюється бавитись сама і радувати всіх навколо. Лаки, Кнопка, Ролик і їх численні брати та сестри знаходяться в постійному русі. Навіть їх терплячі батьки, Понго і Педді, а також маленькі господарі всіх цих пустунів не завжди можуть впоратися з такою величезною кількістю непосид. Доведеться всім гравцям, які обожнюють цю строкату сімейку, допомагати їм в іграх 101 далматинець!

Нелегко доведеться тому, хто вирішить пограти з милими цуценятами. Труднощі почнуться вже при виборі гри 101 далматинець. Маленькі далматинці знають безліч самих різних забав. І не так-то просто зупинити свій вибір на якій-небудь з них. Комусь більше сподобаються ті, де можна побігати і попустувати з милими собачками. Хтось віддасть перевагу гри пошуки: адже так цікаво знайти на екрані всі заховані літери, цифри або предмети раніше за інших гравців. Уважність і швидка реакція допоможуть вам подолати всі труднощі і провести маленьких пустунів по складному лабіринту. Не залишиться без уваги і постійний ворог долматинцев – зла і підступна Круелла. Не бійтеся її! У компанії нових маленьких друзів ви обов'язково впораєтеся з усіма пастками, які вона приготувала.

Творчі здібності можна виявити в іграх розмальовках. Зробіть світ, навколишній собачок, яскравим, щоб вони відчули себе зовсім, як вдома. Скласти пазли зможуть гравці різного віку. Вибір рівня складності дозволяє брати участь в цьому процесі і малюкам, і навіть дорослим. А якщо хочеться ще трошки пустувати, можна нарядити папу численного сімейства в різні наряди, щоб і він взяв участь у веселощі разом зі своїми діточками.

.
на початок