Ігри 3D гонки

Гонки на найскладніших трасах на швидких, чудово обладнаних болідах, величезних позашляховиках або стрімких байках – улюблене заняття кожного хлопчака. Мрії про швидкість, вітер, що летить назустріч, і неймовірних віражах переслідують і багатьох дорослих. Реалізувати їх можна в іграх 3D гонки, присвячених швидкості і самим новим гоночним авто. Однак не тільки швидкість і складність трас залучають гравців. Реалістичність того, що відбувається, відмінні пейзажі або зовсім «відчутні» міські вулиці – важлива деталь, здатна зробити таку гру справді коханої.

За такою розвагою непомітно проходить час дозвілля, залишаючи в душі відчуття присутності на найбільш знаменитих світових гоночних трасах, в пустельних місцевостях або навіть у відкритому космосі. Такий ефект можуть дати ігри гонки, створені в 3D графіці.

Повне відчуття реальності того, що відбувається – важлива деталь для захоплених гравців. Відчуття злиття зі своїм чотириколісним другом, якого можна неодноразово модернізувати, азарт, що охоплює під час погоні за ворогом, анітрохи не поступається в умінні керувати своєю машиною, змушує забути про час і про те, що все відбувається у віртуальному просторі.

3D гонки дозволяють стати переможцем будь-якого змагання. Варто лише трохи потренуватися, і вам не будуть страшні надпотужні суперпроходимые авто суперників, які намагаються вирвати у вас перемогу будь-якою ціною. Азарт погоні, радість перемоги не тільки над трасою та іншими гонщиками, але і над своєю невпевненістю і сумнівами – ось заради чого варто починати тренування. Обігнати на черговому віражі аса гоночних доріг і першим примчатися до фінішу – ваша мета сьогодні. Заради почуття радості, що охоплює, коли ви першим перетинаєте заповітну межу, можна витратити деякий час, вибравши одну з відмінних пропонованих нами ігор для хлопчиків.

.
на початок