Ігри Ай Карлі

Юна Балерина Шейн (для приятелів, просто Карлі), відома за серіалом«iCarly» багатьом глядачам, разом зі своїми друзями створила молодіжне шоу, в якому є провідною і головною героїнею. Її подружка Саманта Пакетт (Сем) стала співведучою шоу, технічну підтримку якому надає Фредвард Бэнсон (Фредді), таємно закоханий в Карлі. Постійно щось жує, і частенько спорящая і ссорящаяся з оточуючими Сем доставляє людям немало клопоту, потрапляючи в різні історії. Але вірні друзі завжди готові виручити свою навіжену подружку. Іноді їм на допомогу приходять однокласники і старший брат і опікун юної Карлі Спенсер. Успішний віртуальний проект тринадцятирічних школярів дуже популярний серед їх ровесників. Найрізноманітніші проблеми, що хвилюють їх, висвітлюються провідними з різних сторін, даються поради, приймаються пропозиції та дружня критика. Найкумедніші ситуації, в яких опиняються герої серіалу, перенесені і в ті віртуальні ігри Ай Карлі, де Карлі, Сем і Фредді стали головними персонажами.

Як допомогти Сем вгамувати свій постійний голод чи помирити її з Фредді, як вийти з скрутного становища і знайти правильне рішення задачі, де той вихід, що виведе хлопців з лабіринту? Вибирайте гру і героя, з яким ви вирушите в незвідане, і починайте грати!

Швидкість реакції, терпіння, уважність, такт або спритність, почуття прекрасного і логічне мислення – все згодиться вам для тих цікавих історій, в які потрапляють наші улюблені герої гри Ай Карлі. Не забувайте про те, що допомога друзів ніколи не буває зайвою, і тоді всі проблеми вирішаться як би самі собою, а ваш відпочинок буде насичений спілкуванням з симпатичними і добрими героями, готовими грати з вами в ігри для дівчаток з ранку до вечора.

.
на початок