Ігри Алладін

Казковий східний місто з його палацами і нетрями, галасливими базарами, вузькими вуличками і величезними площами, торговці, солдати, багаті і бідні, грізний візир, який мріє стати султаном, – все це з самого дитинства оточувало маленького сироту – героя мультфільмів та ігор — Аладіна. Життя, приучившая хлопчика піклуватися про себе самому, знаходити їжу і дах, дружити і уникати ворогів, підносить йому різні сюрпризи. І не біда, що щодня доводиться думати про те, що б поїсти на обід, не схопить чи варта або зазевавшийся господар раптом зловить юного крадія. Головне, що відкрите добре серце допомагає знайти справжніх друзів, які ніколи не зрадять і виручать з будь-якої біди.

Незвичайне знайомство з могутнім Джином, печера, повна неймовірних скарбів, килим-літак, що рятує в саму важку хвилину, чарівна лампа, і, звичайно ж, красуня Жасмін – така казкова життя за душі відважному Алладину. Чудова історія, розказана в Диснеївському мультфільмі, підкорює своєю барвистістю, динамічним фантастичним сюжетом. Захоплюючі пригоди, що випали на долю головних героїв, змушують переживати за них і дивитися вже давно відому казку знову і знову.

Ще багато раз зустрітися з улюбленими персонажами можна на нашому сайті, вибравши одну з ігор за участю Аладіна, Жасмин і їх друзів. Тут кожен зможе знайти те, що йому найбільше подобається. Якщо хочеться ще раз спробувати щастя і обдурити всіх переслідувачів, які прагнуть зловити юного крадія, можна спробувати вибратися разом з ним з заплутаних лабіринтів вулиць Аграби. А можна проникнути в казково прекрасну печеру і перерахувати всі скарби.

Тим, хто любить розгадувати головоломки, припадуть до душі такі ігри, де треба проявити кмітливість. Показати, яка міцна у вас пам'ять, можна в іграх на увагу. Виявити смак справжнього придворного модельєра належить в іграх одевалка. Хто найкраще підбере наряд для красуні принцеси Жасмин, Алладіна або навіть величезного Джина, який теж, виявляється, великий модник? А як обійтися без пазлів? Красиві картинки, які розсипалися на тисячі маленьких частин, чекають, щоб їх правильно склали. І тоді перед вами постануть прекрасні сади, палац султана або ж наші юні закохані герої.

Динамічні догонялки, стрілялки, бігалки – теж знайдуть своїх шанувальників. Польоти на чарівному килимі і складні загадки, відбиття атак зловмисників, що намагаються схопити юну пару і запроторити її до в'язниці, – величезний вибір ігор про Алладіна, не дасть нудьгувати нікому!

.
на початок