Ігри Ангеліна Балерина

Маленька героїня ігор «Ангеліна Балерина» мишка на ім'я Ангеліна живе разом зі своїми батьками в незвичайною Мишачої країні. Тут все влаштовано так само, як і в нашому світі. Дорослі мишки ходять на роботу і в магазини, виховують своїх діточок, а миші-малятка навчаються в мишачої школі, грають з друзями і займаються своїми дитячими, але неймовірно важливими справами. Маленькі мишки люблять мріяти. Ангеліна, наприклад, мріє стати знаменитою балериною. Вона уявляє, як буде виступати на великій театральній сцені на радість своїм рідним та друзям. Кожен день мишка ходить в танцювальний клас, щоб за кілька годин займатися своєю улюбленою справою.

Наполегливості цієї юної учениці дивуються не лише її викладачі, а й усі мишки-подружки. Аліса, Фелісіті, Вики, які, звичайно, люблять Ангеліну, не завжди впевнені в тому, що у неї може вийти стати найбільш відомою балериною. Але наша героїня впевнена, що, якщо вона буде наполегливо займатися, то обов'язково доб'ється свого. Допоможіть милій Ангеліні не втратити віру в себе і стати справжньою артисткою.

Ті ігри Ангеліна Балерина, що представлені на цій сторінці, допоможуть маленьким дівчаткам взяти участь у долі мишки-балерини. Поки Ангеліна тренується в класі, повторюючи знову й знову важкі піруети, ви зможете повправлятися в непростому справі підбору однакових карток або в пошуку загублених предметів. Уважність і хороша пам'ять завжди згодяться! Красиві картинки-пазли або розмальовки теж зажадають від вас чимало здібностей, щоб вони знову стали єдиним цілим або ж постали у нових, найбільш гарних кольорах.

Ну, а улюблені всіма дівчатками ігри одягалки будуть справжнім святом і для гравців, і для персонажів ігор. Підібрати відповідний наряд для маленької мишки – справа непроста. Треба, щоб на концерті Ангеліна була найкрасивіша і вразила всіх не тільки своїм мистецтвом танцю, але і прекрасним костюмом.

.
на початок