Ігри Ассасин

Головним героєм гри Ассасин став професійний вбивця! Ассасин з надзвичайною спритністю володіє холодною зброєю. Він справжній майстер тихих вбивств на темних міських вуличках.

Ассасини – це наймані вбивці, вихідці зі середньовічного Сходу, що стали ізгоями серед своїх одноплемінників. На європейському континенті ці герої стали відомі у часи Хрестових походів. Страшні жорстокі методики практикувалися в ті часи – вбивства з метою залякування на очах цілого натовпу роззяв.

Ассасини досконало володіли мистецтвом маскування, стратегії, поважали кінний спорт. Але, якщо ви чесний мирний житель, то вам не варто боятися цих воїнів. Згідно з кодексом честі вони б'ються тільки з злочинцями, заслужившими відплату за свої злодіяння.

Ви повинні знати, що в іграх про асасинів ви зустрінетеся не з середньовічним лицарем, а з цілком сучасною людиною, спадкоємцем древніх воїнів. За допомогою загадкової машини «Анімус» у ньому воскресла генетична пам'ять його далеких предків. І у свідомості юнака поселяється особистість його давно померлого родича – ассасина Альтаїра.

У грі вам доведеться, як справжньому наймита, зробити цілу серію замовних вбивств. Розслаблятися вам не доведеться. Відразу ж після виконання чергової місії ви отримаєте нове, більш досконале зброю, а з ним і нове ще більш складне завдання. Ігри за участю Ассасина різноманітні і мають захоплюючі сюжети. Приєднуйтесь, і ви самі зможете в цьому переконатися.

.
на початок