Ігри Астерікс і Обелікс

Сьогодні на вас чекає зустріч з незвичайними героями. Сильні, хоробрі, відважні і в той же час надзвичайно смішні Астерікс і Обелікс давно полюбилися фанатам ігор і мультфільмів. Це два друга, абсолютно протилежного зовнішності, але з однаково доброю і чуйною душею. Тепер у вас є можливість зустрітися з нашими героями не тільки на екранах телевізорів, але і взяти участь разом з ними в різних пригодах, граючи в комп'ютерні ігри.

Це не звичайні герої – це вояки, які отримують величезну силу з чарівного зілля. Вони завжди готові використовувати свої унікальні здібності, щоб прийти на допомогу потрапив у біду. Вони добрі і наївні як діти, що часто змушує їх потрапляти в смішні ситуації. Один з них настільки величезний, що здатний перемогти будь-якого одним лише своєю вагою, а другий малий і худий, зате просто чарівно привабливий.

Приготуйтеся до веселим випробувань. Чого тільки не придумають наші витівники. Вони приготували для вас пазли зі своїми зображеннями, а також можуть запропонувати вам розфарбувати різні сюжети з їх життя. Вас чекають і змагання на мотоциклах, і метання різних предметів, і збирання золотих монеток. А ще, можливо, доведеться засунути декого в калюжу, попрацювати золотим серпом, або навіть сходити в школу разом з дітьми галлів.

Але ви можете не переживати, з такими жартівниками як Астерікс і Оберикс буде весело навіть там, де зазвичай буває не до веселощів. Просто приєднуйтесь до гри, і самі зможете в цьому переконатися.

.
на початок