Ігри Аватар – легенда про Аанга

Світ тут поділений на чотири частини: Вогонь, Вода, Земля і Повітря. Чотири раси відповідають кожен за свою стихію. І лише один – Аватар – відповідальний за все і всіх. Незвичайні здібності і можливості даровані того, кому випадає честь стати аватаром. Але і непрості обов'язки накладаються на нього. Важко, часом, утримати світ на межі і не допустити її руйнування. Але юний Аанг – той, хто став над світом від клану Повітря зараз, готовий зберегти рівновагу і гармонію і не допустити того, щоб сили зла все зруйнували. Відчути себе одним з представників народів зачарованого світу запрошують ігри про аватарі Аанга. Непрості завдання чекають на вас.

Швидкість, спритність, уважність, миттєва реакція знадобляться вам у будь-якому з пригод. Битви між представниками різних бойових стилів захоплююче і прекрасні. Доведіть усім, що саме ви можете стати справжнім захисником усіх мешканців таємничого світу. Ваше прагнення до перемоги обов'язково увінчається успіхом.

Вибирайте одного з чотирьох бійців, уважно вивчайте всі прийоми того чи іншого стилю єдиноборств. Тренування і робота в команді допоможуть будь-якому гравцеві освоїти складні, стрімкі і витончені тактики бою дивовижних народів. Пригоди, повні небезпек, несподіваних пасток, що вимагають присутності духу і дружньої підтримки, чекають вас.

Дивні істоти і прекрасні пейзажі теж не повинні залишитися без уваги. Прикрасьте світ аватара в іграх Аватар – легенда про Аанга так, як вважаєте правильним. Нехай він заграє яскравими фарбами, расцветив похмурий день або сумний вечір.

.
на початок