Ігри Баранчик Шон

Не вірте, якщо вам скажуть, що життя на фермі не цікава. Якщо там живе герой англійської мультсеріалу, бешкетник Баранчик Шон, то нудьгувати не доведеться нікому. Цей непосида збирає навколо себе галасливі компанії друзів. До речі, ніхто в цій компанії не розмовляє, але зате вони голосно мукають, бекають, нявкають, хрюкають і розмахують щосили лапами. Ну як тут всидіти на місці і не пуститися в подорож з друзями.

до Речі, щоб ви були в курсі — фермер навіть ні про що не підозрює. Він вважає, що у нього живуть звичайні тварини. Але тільки варто йому відвернутися, тут же починаються веселощі. Компанія ганяє в футбол, співає, танцює і навіть грає в шашки!

Граючи в ігри з Баранчиком Шоном, вам доведеться стати безпосереднім учасником проказ, які відбуваються у відсутність господаря. Ви зможете взяти участь у костюмованих балах і в незвичайних змаганнях. Поласувати всякими смаколиками. Так, уявіть собі, у відсутність господаря баранчик не їсть сіно, а віддає перевагу їжу смачніше.

Але не всім мешканцям ферми по душі такі забави. Дехто весь час намагається зібрати компромат на веселу компанію і розповісти про це хазяїнові. На щастя, фермер не розуміє котячого нявкання, тому всі прокази так і залишаються таємницею, а зняті фотознімки вчасно підміняються на нешкідливі картинки.

Якщо ви ще не знайомі з нашим веселим героєм Баранчиком Шоном і його компанією, то це, напевно, тільки тому, що не знали, якою веселою може виявитися життя на звичайній фермі. Приєднуйтесь швидше, вас радо приймуть у дружний колектив, і ви зможете особисто взяти участь у всіх витівках цієї невгамовної компанії.

.
на початок