Ігри Барбоскины

Кожен батько бажає навчити свою дитину чомусь доброму, розумному, доброму. Але не кожен знає, що простіше всього це зробити за допомогою доброго мультика. А якщо цей мультик став ще і популярною грою, як мультфільм ігри Барбоскины, – то ваша дитина не лише зможе побачити приклади різних життєвих ситуацій, а й безпосередньо взяти в них участь.

Найкращий приклад для дитини – це сім'я. Сім'ї бувають різні, але проблеми у всіх схожі! І неважливо сім'я це людей, бджіл або маленьких собачок, вирішувати різні життєві завдання все одно доведеться. Отже, знайомтеся - сімейка Барбоскіних! Це весела багатодітна сім'я собачок. У цій родині голосно шумлять і безперервно пустують п'ятеро дітей! Тут вже ніяк не до спокійного життя. Адже всі п'ятеро так сильно відрізняються один від одного – жодного схожого характеру!

Старший у родині – Дідусь. У минулому він був моряком далекого плавання і избороздил багато морів і океанів.

Мама і Тато – типові батьки середніх років. Тато весь час працює, а Мама постійно зайнята по господарству.

Старша дівчинка – Роза - красуня і улюблениця всіх дівчат. Завжди чудово виглядає, тому що постійно стежить за собою, чим сильно дратує молодшу сестру Лізу.

Третьокласниця Ліза відрізняється вельми нелегким характером, але їй це пробачити, адже вона молодша.

Хлопці Дружок і Гена – дві абсолютні протилежності. Один спортивний і дуже рухливий, а другий посидющий, закоханий в науку хлопчик.

наймолодший з Барбоскіних – Малюк. Він дивиться на своїх старших братів і сестер, і вбирає від кожного потроху.

Ну що, вже знайшли схожість своєї сім'ї із сім'єю Барбоскіних? Значить, вам неодмінно потрібно пограти в різні безкоштовні онлайн ігри з цими симпатичними персонажами. Тут ви знайдете ігри про Барбоскіних для дівчаток і хлопчиків, розвиваючі та пізнавальні. А може і дорослим доведеться по душі. Вам нічого не доведеться завантажувати і встановлювати. Просто заходьте і грайте в своє задоволення!

.
на початок