Ігри Бернард

Білий ведмідь Бернард живе серед снігів та криги і не уявляє собі більш затишного містечка. Ось тільки в цьому білому світі з милим ведмедиком відбуваються різні неприємності, причому досить часто. Про всі пригоди Бернарда повідав глядачам мультиплікаційний серіал, в якому кожна міні-серія присвячена одній з проблем, з якою стикаються ведмідь і його друзі – пінгвіни Ллойд і Єва, хлопчик Тайлер, дикобраз Поки, собачка Пайлот і дуже шкідлива ящірка Зак. Вся ця компанія допомагає мишка вибиратися з самих різних забавних неприємностей. Станьте і ви іншому доброму білому ведмедеві в іграх про Бернарда і вирушайте з ним у чергову непросту подорож.

Численні карти, які просто необхідно досліджувати разом з Бернардом, перенесуть вас в найвіддаленіші куточки. Вам належить знайти всілякі заховані бонуси, які треба обов'язково зібрати. Взяти участь в самих різних зимових видах спорту – теж буде неймовірно цікаво. Тим більше що крім знайомих лиж і ковзанів вам будуть запропоновані спеціальні снігові машини. Покажіть, на що ви здатні, і обженете всіх! А після фінішу прийміть участь в інтелектуальних іграх.

Різноманітні шаради, загадки, заховані букви і цифри, картки, допомагають розвинути пам'ять, пазли та розмальовки займуть увагу тих, хто любить флеш ігри спокійні, що вимагають посидючості, творчих здібностей і хорошою логіки. Зробіть білосніжний світ ігор Бернарда яскравим, розфарбувавши картинки з сюжетами з мультика. Знайдіть правильно місце для всіх шматочків мозаїки і помилуйтеся портретом головного героя ігор і його приятелів. Знайдіть відповіді на всі питання, які дуже цікавлять ведмедика. І тоді у вас з'явиться ще один добрий друг – чудовий Бернард.

.
на початок