Ігри Бетмен

звичайний молодий чоловік Брюс Уейн в далекому дитинстві втратив батьків. Їх загибель від рук бандитів перевернула життя хлопчика. І вся вона з тих пір була присвячена лише одному – викорінення злочинності у рідному місті Готем і, по можливості, на всій планеті. Ставши високоосвіченою і досить успішним бізнесменом, Брюс втілює свою дитячу мрію в життя, перевтілюючись у темного лицаря – героя ігор Бетмена. Ніхто в місті не знає, хто ховається під маскою летючої миші, але з його появою життя простих городян багато в чому стала набагато спокійніше. Кримінальні банди, проти яких невловимий Бетмен застосовував своє бойове мистецтво і незвичайні механічні пристосування, марно намагаються відновити свій вплив на життя в місті. Тут відтепер стало спокійно...

Неймовірні пригоди супергероя, який став кумиром мільйонів шанувальників коміксів, фільмів і мультфільмів з його участю, стали доступні і для шанувальників самих різних комп'ютерних ігор. Будь-яка з обраних вами ігор Бетмен розповість про невеликому епізоді з життя супермена, який не володіє магією, але впевнено кидається на боротьбу зі злом, сподіваючись на свої сили, швидкість реакції на ті незвичайні «штучки», що заховані в його чудовому поясі.

Всі бажаючі можуть спробувати стати на якийсь час цим невловимим лицарем, летить на своїх дивовижних крилах або мчить на бет-мобіле назустріч небезпеці. Втім, транспорт може бути абсолютно будь-яким. Віртуозно і керуючи мотоциклом, і вантажівкою, Бетмен завжди випереджає своїх суперників. І ви відчуєте це, вибравши одну з запаморочливих гонок.

Спортивні ігри, паркур, битви з піратами далекого космосу і цілком земні турботи – розваг з Бетменом безліч, і жодне з них не здасться вам нудним!

.
на початок