Ігри Білка і Стрілка

Пустотливі цуценята – діти знаменитих собак-космонавтів Білки і Казбека – з радістю запрошують всіх любителів різних пригод пограти разом з ними в ігри Білка та Стрілка. Ця трійця, відома всім дітям за красивого і доброго мультфільму, ніколи не сидить без діла. Кожен з них знаходить заняття не тільки для себе, але і для всіх навколо.

Дівчинка Яна, як і всі дівчатка, любить вбиратися. Вибрати відповідний наряд непросто. У маленької модниці так багато одягу і різних прикрас, що без вашої допомоги вона точно не зможе розібратися в своєму гардеробі. Але якщо довго вибирати і думати, можна пропустити багато цікавого! Так що, швидше починайте грати в ігри одягалки з Діною і допоможіть дівчинці виглядати краще за всіх.

Розумниця Рекс запропонує вам вирішити декілька цікавих заплутаних завдань. В іграх Білка і Стрілка вам будуть потрібні уважність, швидка реакція, хороша пам'ять. А шалунішка Бублик неодмінно придумає яку-небудь веселе заняття для всіх. Забавні змагання, в яких можна взяти участь прямо зараз, захоплять гравців своїм динамізмом, красивою графікою і веселою музикою.

Батьки маленьких шалунишек – Казбек і Білка – теж іноді не проти пограти зі своїми дітлахами. Вони хочуть, щоб їх діти стали самими швидкими, спритними, сильними. Допоможіть щенятам виконати всі завдання строго батька, який тренує собак, які вирушають у космічні подорожі, щоб і вони змогли стати такими ж героями, як і їх батьки.

Будь-яка гра, обрана вами, принесе тільки позитивні емоції. Веселощі, запал, допитливість головних персонажів допоможуть вам дізнатися щось нове, перевірити свої сили і знання на виконанні різних простих і не дуже завдань.

.
на початок