Ігри Білосніжка

Красуня Білосніжка виявилася одна однісінька в лісі не по своїй волі. Як ми всі пам'ятаємо з улюбленої казки, зла мачуха вирішила позбавитися від неї, щоб залишитися найкрасивішою в королівстві. І всі, звичайно ж, знають, що вийшло з її задуму. Добра дівчина з гри Білосніжка не пропала в глушині. Її лагідний характер, працьовитість та бажання допомогти всім на світі допомогли їй знайти хороших друзів. Не тільки тварини і птахи намагалися допомогти бідоласі. Веселі гноми, в чиєму будиночку Білосніжка оселилася, стали її сім'єю. І тепер жодні підступи королеви їй не страшні. Але все ж, варто бути уважною і обережною, щоб не потрапити в пастку чи не відкусити ненароком шматочок отруєного яблука.

Життя Білосніжки в гостях у гномів різноманітна і цікава. І всі хочуть опинитися в цій казці разом з улюбленою героїнею, зможуть разом з нею і її друзями-гномами взяти участь у всіх її щоденних справах. Привести в порядок будиночок, позалицятися за садом, приготувати смачний обід або ж зайнятися вибором самого красивого сукні можна, почавши одну з наших ігор про Білосніжку. Картинки з зображенням головної героїні, її лісових приятелів можна розфарбовувати, як вам подобається. Проявіть художній талант і результатом поділіться з подружками. Нехай ваша Білосніжка буде найкрасивішою дівчиною!

Забавні маленькі друзі красивої принцеси стануть друзями і вам. Допоможіть гномикам знайти правильний найкоротший шлях додому. Уважно стежте за часом і постарайтеся укластися в строк. Розгадайте всі загадки, які зустрічаються на їх шляху, і тоді в якості подарунка вони подарують вам свою пісеньку. Для гри можна вибирати будь-якого з семи гномів. І з кожним з них буде цікаво і весело.

.
на початок