Ігри Боб будівельник

Бути справжнім майстром своєї справи має кожен, хто займається чимось важливим не тільки для себе, але і для всіх людей. Іменний такий будівельник на ім'я Боб, з яким маленькі глядачі могли познайомитися в цікавому мультсеріалі, популярному в самих різних країнах світу. Відповідальність, сумлінність, акуратність в будь-якому дорученій йому справі, добре серце, чутливе до будь-яких прохань і проблем інших людей, зробили героя ігор Боба будівельника вельми шанованою людиною. Він і його незвичайні друзі – будівельні машини – завжди готові опинитися там, де потрібна їхня допомога. І будь-яка робота у них виходить на «відмінно», тому що вони впевнені у своїх силах, знають, що друзі завжди будуть поруч у важку хвилину, і всі проблеми зникнуть, варто лише взятися за справу всім разом.

Великий бульдозер Мак, сильний кран Лофті і працьовита бетономішалка Діззі разом з будівельником Бобом вміють не тільки будувати і ремонтувати будинки. Вони можуть запропонувати багато цікавих завдань, в яких може знадобитися допомога маленьких любителів пограти у вільний час у віртуальні онлайн ігри на комп'ютері. Приєднуйтесь і ви до дружної будівельної команді, щоб взяти участь у подоланні різних труднощів.

Різні завдання виконує будівельник Боб, і в багатьох йому дуже знадобиться допомога гравців. Наприклад, щоб вчасно і без втрат доставити камені до певного місця, вам доведеться вкластися в точно відміряну час і розрахувати швидкість руху свого автомобіля, щоб постаратися не втратити вантаж, який вже чекають на будівництві нового будинку. В іншій грі від вас буде потрібно проявити не тільки акуратність, але і стрімкість. Можливо, саме це дозволить Бобу уникнути страшної небезпеки. У будь-якому випадку, допомога ніколи не завадить героям ігор, і вони з радістю розділять разом з вами задоволення від добре виконаної роботи.

.
на початок