Ігри Бомбери

Ціла серія ігор про бомберов не дасть вам спокійно пройти повз захоплюючих баталій з не менш захоплюючими сюжетами. Ви думаєте, що це все так просто — грати в бомберов? Що ви легко пройдете кожну гру на одному диханні? Ні! Маса перешкод і ворогів чекає вас на кожному кроці, на кожному етапі гри. Вам варто тільки зайти в гру і відірватися від неї буде вже неможливо. Величезний арсенал зброї допоможе в боротьбі з вашими супротивниками: різні бомби, динаміт, інша вибухівка. Всі підривати і трощити — не єдина ваша мета, так як в ході гри необхідно виконувати різні завдання і отримувати за них бонуси.

Вислів «Сила є - розуму не треба» явно не відповідає ігор бомберам. Крім використання різноманітних вибухових речовин, вам потрібно буде попрацювати і головою. Як відомо, ефективне використання сили можливо тільки при грамотних і обдуманих діях. Думай, вибухають і перемагай.

Безліч героїв занурить вас у світ дивовижних пригод бомбера. З вами пліч-о-пліч у захоплюючій боротьбі виявляться Том і Джеррі, Маріо, Соник Наруто, лицарі, пірати. Різне виконання ігор дозволить знайти гру саме для вас. Бомбери у вигляді чемпіонату, для дітей, бомбери в лісі, в космосі та інші. Вибери відповідного персонажа і скоріше кидайся в бій. Сметай все на своєму шляху і не шкодуй нікого і нічого. Відчуй приплив адреналіну від дій, які в реальному світі будуть чреваті наслідками, а у віртуальному залишаться безкарними. Відчуй себе королем вибухів і руйнувань. Не зганяй зло на людей, вияви його в грі з бомберами і отримай колосальне задоволення. Вкуси дух руйнувань і запах пороху, воюй за героя-бомбера і отримай за свої успіхи нагороду.

.
на початок