Ігри Бомж Бродяга

Ви звикли до розміреного ситого життя і зовсім не замислюєтеся над тим, що є люди, для яких таке життя недоступна. Ні, це зовсім не означає, що ці люди чимось гірший за інших. Просто, напевно, така доля їм дісталася. Ось і зараз перед вами сумна історія людини, який ніде не може знайти для себе спокою. Жив собі звичайний бомж імені Бродяга на міському звалищі, нікого не чіпав. Поки не увірвалися в його життя, всюди снують копи. Ось тут-то і почалися пригоди бідного людини. Але герой ігор для хлопчиків бомж Бродяга не звик здаватися. Він готовий битися до кінця.

Якщо наважитесь пройти всі пригоди разом з нашим героєм, приготуйтеся до дальнім, а часто і не дуже приємних подорожей. Вас чекають битви на міських вулицях, в поліцейській ділянці, в тюрмі, в космосі. Та що там космос – ви будете відстоювати честь Бродяга навіть в раю і пекла. Ніде не приймають нашого волоцюгу. Скрізь його б'ють і намагаються принизити. На завершення всіх пригод, його чекає навіть зустріч з богом! Яким буде її результат – дізнаєтеся лише в тому випадку, якщо зможете дійти до фіналу, пройшовши всі частини гри.

Ця трохи жорстока гра напевно сподобається хлопчикам–підліткам. Їм в цьому віці завжди хочеться продемонструвати свою силу, спритність і незалежність. У грі Бомж Бродяга немає звичного суперстрелкового зброї, з яким будь-слабак може стати «героєм». Тут доводиться сподіватися тільки на себе і застосовувати для захисту всі наявні підручні засоби – інакше в таких колотнечах не вижити.

У цій грі хлопці зможуть перенести на екран монітора всю свою агресію і нестриманість, виплеснути негативні емоції у віртуальному світі, щоб потім повернутися в реальний дорослішими і врівноваженими.

.
на початок