Ігри Братцзиллаз

Лялечки-відьмочки зі знаменитої Академії Братцзиллаз, стали героями ігор Братцзиллаз, схожі один на одного тим, що володіють магічними здібностями. В іншому – вони абсолютно різні. Зовнішність, характер, звички, уподобання того чи іншого кольору і обожнювання різних маленьких вихованців роблять кожну з них особливою. Вони абсолютно не схожі один на одного ще і тим, що управляють різними стихіями і речами. Комусь підвладні думки оточуючих, хтось досяг успіху в тому, що може змусити навколишніх говорити правду, хто розуміє мову всіх звірів, а кому-то ближче здатність з'єднувати люблячі серця і заліковувати душевні рани.

Ось такі різні ці милашки-чаклунки. Жасмину, Клоэтта, Сашабелла, Мейгана, Фіана Ліліана і їх подружки запрошують познайомитися ближче з звичками, примхами і уподобань кожної з них у цікавих іграх Братцзиллаз. Всі ці красуні володіють бездоганним художнім смаком і можуть поділитися з будь-якою з вас своїми секретами в області чаклунський моди. Хочете взяти участь у створенні нового образу однією з цих лялечок? Вибирайте героїню, яка дозволить вам забути про нудьгу, і поринайте у світ незвичайної краси і стилю в іграх Салон краси.

Найрізноманітніші наряди приховані в гардеробах кожної з учениць чарівної Академії. І те, як будуть виглядати вони сьогодні, в повній мірі залежить від тих пропозицій, які ви їм зробите. Чи будуть у вбранні красунь переважати їх улюблені кольори, або ж дівчатка воліють вбратися абсолютно по-новому, ви визначите у процесі дослідження їх гардеробу і численних примірок. Відповідний поряд макіяж, доповнюють прикраси і магічні «штучки» завершать той спосіб, що ви підберете кожної з дівчат.

.
на початок