Ігри Бродилки для дівчаток

Світ комп'ютерних ігор приваблює не лише хлопців. Дівчатка теж обожнюють усілякі пригоди, особливо, якщо головними героями є прекрасні принцеси, феї, милі поні або інші звірятка. Допомагати своїм улюбленцям долати перешкоди на шляху додому або ж просто гуляти по прекрасному лісі, шукаючи щось цікаве, дівчатка можуть годинами, виявляючи не меншу здатність помічати і обходити небезпечні місця і навіть борючись з лиходіями. Ігри бродилки для дівчаток, зібрані нами спеціально в цьому розділі, допоможуть скоротати вечір, граючи разом з подружкою або старшою сестрою.

Різні сюжети і персонажі сподобаються найвибагливішим игроманкам. Складність гри також можна вибрати таку, щоб було цікаво і малятку-дошкільниці, і дівчинці старше. Всі випробування, які випадають на долю маленьких героїв, знайдуть живий відгук у добрих дівочих душах. Це ж так цікаво – допомогти маленьким і слабким уникнути небезпеки, які їх підстерігають у віртуальному світі!

Завдання в кожній грі для дівчаток можуть відрізнятися складністю, обмежуватися часом проходження рівня або ж давати свободу дій. Мета, до якої рухається персонаж, повинна бути обов'язково досягнута. Не бійтеся несподіваних появ різних лиходіїв. Прораховуйте кожен крок, щоб шлях не став надто небезпечним. Приємні бонуси, які в деяких іграх треба збирати, поповнять ваш ігровий рахунок, зробивши гру ще більш цікавою.

Ігри бродилки для дівчаток – відмінний спосіб трохи відволіктися після важкого дня в школі або на роботі. Кілька хвилин спілкування з красивими персонажами, занурення в чарівний світ підвищать настрій і налаштують на позитив.

.
на початок