Ігри Чарівниці

Непроста служба у Стражниц Завіси, покликаних захистити світ від злісного Фобоса і повернути на престол законну спадкоємицю – принцесу Елінор. Ці юні Чарівниці володіють магічними силами, здатними управляти вогнем, повітрям, землею і водою. Голова прекрасних Чародійок – Вілл, якій довірено збереження талісмана, що володіє неймовірною силою. Серце Кондракара допомагає дівчатам долати злі чари і протистояти нападкам темних сил. Про пригоди Стражниц в чарівному світі Меридіан розповів французький мультсеріал та ігри Чародійки. І багато глядачі встигли полюбити відважних красунь, які володіють магією.

Тепер ви зможете познайомитися ближче з тими здібностями, якими володіють не тільки Віл, але й Ірма, повелевающая водою, Тарані – повелителька полум'я, Корнелія, контролює землю і рослини, Хай Ліїн, що знає все про повітряному просторі і передбачає майбутнє. Різні ігри з Чародійками нагадають всілякі епізоди захоплюючої історії і дозволять кожному гравцеві уявити себе в ролі однієї з дівчат Стражниц.

Проходячи етап за етапом у різних іграх бродилки для дівчаток, шарадах, одевалка, розмальовки та пазлах, ви зможете ще краще дізнатися про всі заклинання і здібності Чародійок. Подолати всі перешкоди, що постають на шляху, розгадати всі хитромудрі загадки можна з допомогою тих магічних здібностей, якими так добре володіють героїні серіалу. І чим уважніше ви будете на кожному рівні будь-якої гри, чим точніше відповісте на всі питання або ж, просто, чим швидше зберете красиву картинку, тим цікавіше вам буде дізнатися, які сюрпризи приготували Чарівниці для вас у наступній грі.

.
на початок