Ігри Чаудер

Веселий бузковий малюк Чаудер відомий своїм хорошим апетитом. Він не може встояти перед смачною їжею і готовий жувати що-небудь круглі добу. Так він поповнює свою енергію, втрачену протягом дня в самих різних іграх і забавах. Цей добрий персонаж відомого мультсеріалу запрошує вас пограти з ним. Наприклад, в таких іграх, де Чаудер відточує свою майстерність справжнього кухаря, яким він мріє стати, коли підросте. Ресторанчик його дядечка Фасолера – найкраще місце для початку навчання. Можна разом з ним повторити нескладний рецепт, швидше всіх нарізати салат і подати відвідувачам. А можна і влаштувати грандіозний бенкет, в якому вам знадобиться вся ваша увага, гарна пам'ять, швидкість рухів.

Від того, наскільки правильно ви і Чаудер в іграх будете справлятися із замовленнями вибагливих клієнтів, залежатиме репутація не тільки дядечкового ресторанчика, але і гарний настрій тітоньки Трюфли, яка вічно чимось незадоволена. Варто постаратися, щоб здобути похвалу всіх оточуючих і підвищити свою кваліфікацію цього шеф-кухаря. Швидке виконання завдань принесе вам задоволення від спілкування з милим Чаудером і принесе велику кількість заслужених балів. Та й дізнатися новий рецепт якого-небудь блюда – це завжди цікаво.

А після важкої роботи на кухні можна трохи повеселитися. Не забувайте, що Чаудер ще дуже малий, і як кожна дитина, любить пустувати. Шалійте разом з ним! Надувайте величезні бульбашки з жувальної гумки. Намагайтеся, щоб ваш куля вийшов самим великим і красивим. Цікаві ігри пропонує цей веселун вам – своїм новим друзям. Фарбуйте портрети Чаудера, його родичів і приятелів. Складайте розрізнені шматочки пазлів в одну красиву картинку. Вчіться знаходити предмети і запам'ятовувати їх розташування. Веселіться разом з друзями!

.
на початок