Ігри Черепашки Ніндзя

Сміливі черепашки-мутанти, що мешкають у самому серці каналізаційної системи Нью-Йорка, відомі вже давно. Комікси, мультфільми, фільми та ігри про незвичайних братів та їхні вчителі (теж мутанта – щура Сплинтера) користуються популярністю серед хлопчаків у всьому світі. Зелені черепашки ніндзя мутанти з різнокольоровими пов'язками відрізняються неймовірною спритністю, сміливістю і справедливістю. За їх пригодами стежать, їм наслідують, їх зображення з'являються на одязі і посуді, а вже варіантів іграшок – просто не злічити.

Комп'ютерні ігри про черепашок ніндзя з участю улюблених незвичайних героїв теж знайшли своїх шанувальників. Різноманітність жанрів цих ігор, представлене на нашому сайті, задовольнить будь-якого любителя пограти в бігалки, стрілялки, бійки, гонки. Навіть така, здавалося б, спокійна повсякденна турбота черепашок, як приготування їх улюбленої піци, теж не обійшли увагою. Допоможіть Леонардо, Рафаеля, Донателло і Мікеланджело впоратися з приготуванням піци, і наші ласуни точно без обіду не залишаться.

А як допомогти справжній принцесі і визволити її з полону? Як розібратися з криміналом, захлеснув вулиці Нью-Йорка? Звідки беруться мутанти і як їх подолати? На будь-яке питання можна відповісти, вибравши відповідну гру.

Любителям змагань припадуть до душі гонки на мотоциклах. Погоні під землею і на вулицях міста – теж захоплююче. Але щоб перемагати в таких різних змаганнях, черепашки повинні обов'язково тренуватися. У цьому ви теж зможете їм допомогти.

Боротьба черепашок ніндзя з одвічними супротивниками Шреддером, Крэнгом або з небезпечними роботами обов'язково повинна закінчитися перемогою веселій четвірки. Світ, який потребує захисту, не повинен руйнуватися. Допомагайте черепашкам, беріть в руки зброю, ставайте в один ряд з ними! Різні характери, уподобання в використанні того або іншого типу зброї допоможуть вам вибрати героя, щоб вирішити ту чи іншу виниклу проблему. Тепер-то вже ворог буде розбитий!

.
на початок