Ігри Чіп і Дейл

Трапляються іноді в житті будь-якої людини такі хвилини, коли сумно, і здається, що весь світ сірий і нудний. Саме тоді на допомогу покликати когось, хто б зміг своїм оптимізмом і запалом показати, що сумувати не варто в будь-якій ситуації. Все може налагодитися у будь-який момент, варто лише повірити в себе. Хто ж може стати таким «моторчиком», готовим зарядити гарним настроєм всіх навколо? Неймовірно популярні герої мультфільму про маленьких рятувальників-бурундуків і ігор Чіп і Дейл відмінно підходять для цієї ролі.

Будь-яку справу, здається, їм по плечу. З будь-якої, навіть самої небезпечної і безвихідній ситуації, вони знаходять простий та оригінальний вихід. І залишається тільки дивуватися їх везінню і радіти разом з ними, коли вдається подолати всі труднощі і з честю вийти з непростого становища. Спостерігати на екрані за пригодами Чіпа, Дейла, їх приятелів – механіка Гаєчки, любителя сиру Рокфор, малюка Вжик – неймовірно цікаво. Але ще цікавіше самому взяти участь в одному з пригод безжурних пухнастих малят.

Запаморочливі стрибки, заплутані лабіринти, польоти на літачку, який постійно потребує ремонту, боротьба за кожен смачний шматочок сиру або горіх – ось чим зайняті рятувальники в тих іграх Чіп і Дейл, що ми пропонуємо вашій увазі. Спробуйте знайти правильне рішення і як можна швидше подолайте всі перешкоди, що виникають на шляху Чіпа і Дейла. Зберіть красиві пазли, розфарбуйте картинки, проявіть чудеса логіки і перевірте свою пам'ять в незвичайних задачки, які ця невгамовна парочка придумала для вас. І ви з подивом виявите, що від нудьги і нудьги не залишилося ні найменшого сліду. Вперед, до пригод у неймовірно веселої компанії маленьких друзів!

.
на початок