Ігри Дельфіни

Море – рідний дім для неймовірно розумних і красивих дельфінів. Ці жителі водної стихії добродушні, допитливі і грайливі. Вони постійно влаштовують веселі змагання зі стрибків над водою і швидкісного плавання. У спеціальних дельфінаріях вони навчаються з допомогою людей-тренерів виконувати складні трюки, які приводять у захват і дітей, і дорослих. І якщо ви поки не бачили подібних виступів цих дельфінів, вам надається прекрасна можливість спробувати себе в ролі тренера в одному з пропонованих нами ігор про дельфінів.

Ваш вихованець зможе навчитися робити сальто над басейном, кидати колечка, ловити кинуті йому м'ячики і багато чому іншому. І чим краще ви «навчіть» дельфіна виконувати різні команди, тим більше очок і призових рибок отримаєте. Інший вид ігор Дельфіни – уявити себе в ролі самого цього дельфіна. Змагання з побратимами та іншими мешканцями моря на швидкість та глибину занурення неодмінно захоплять вас і змусять забути про час.

Красиві картинки, які ви зможете розфарбувати по своєму смаку, прості і складні пазли, ігри Одягалки, які допоможуть розвинути уважність і художній смак. Крім дельфінів вашими товаришами по іграх стануть різні рибки, кити, русалки і навіть акули. Але головними все ж будуть чарівні дельфінчики.

.
на початок