Ігри Дені привид

Незвичайні здібності примари з'явилися у хлопчика Дені абсолютно випадково. Спокійний і незлобивий підліток в один прекрасний момент став наполовину примарою. І тепер у нього з'явилися суперможливості, що дозволяють літати, зникати, битися з будь-якими суперниками, з якими в колишнього життя хлопчина навіть не став би і зв'язуватися. До чого йому були дані такі переваги, герой ігор Дені привид зрозумів, коли йому вперше довелося зіткнутися зі злими фантомами, проникаючими в наш світ з паралельного простору. Боротися з ними – відтепер його робота. Хоча в звичайному житті він – все той же підліток, вимушений не втручатися в сутички різних компаній, його таємні перевтілення в примарного бійця роблять життя у місті кращим.

Непрості завдання стоять перед юним Дені щоденно. Але вирішувати їх йому доводиться самому. Хоча, тепер і ви, почавши одну з ігор Денні Фантом за його пригод, зможете допомогти Дені звільнити світ від чергових підступів різних чудовиськ. Не бійтеся стати на якийсь час супермальчиком-фантомом, щоб довести всьому світу, що людям є на кого сподіватися в самих непередбачуваних обставин.

Бийтеся з крижаними монстрами або жахами з Примарної Зони, допоможіть Дені і його приятелям, Такеру і Сем, здобути чергову перемогу в самому звичайному парку атракціонів, в якому оселилися примари, закрийте для них вхід у наш світ! Ваша допомога буде дуже до речі і героям ігор на двох. Головне, нікого і нічого не боятися, йти дорогою добра і справедливості, щоб у черговий раз всі жахливі монстри в страху тікали далеко-далеко.

.
на початок