Ігри Дінь-Дінь

Ви ніколи не хотіли політати подібно до казкової феї? Немає в світі такої дівчинки, яка не уявляла себе в ролі маленької чарівниці. Казкові феї, які вміють не тільки літати, але і творити різні чудеса за допомогою чарівної палички, – просто мрія романтичних натур, які вірять в те, що казки живуть зовсім поруч з нами. Найулюбленіша фея всіх знавців чарівних історій – дівчинка з гри Дінь-Дінь, що живе на казковому острові, на якому мешкає компанія хлопців і їх капітан Пітер Пен.

Дзвінкий голосок феї і її можливість з допомогою чарівного порошку робити чудеса залучають усіх, хто теж не проти опинитися в казці. Станьте на деякий час справжньою феєю в іграх з Дінь-Дінь і спробуйте політати з допомогою тонких крил, долаючи найрізноманітніші перешкоди. Ви побачите, що зробити це не так просто, як здається зі сторони. Але кілька тренувань – і ось ви вже можете пурхати над островом, виглядаючи, чи не потребує хто вашої допомоги.

А така допомога може знадобитися маленьким звіряткам, що живе в лісі. Злі павуки скрізь розставили свої міцні мережі і заважають дітям повернутися додому. Допоможіть їм! Не бійтеся підступних лиходіїв. Будьте дуже уважні. Зібрані по шляху різні предмети дадуть вам додаткові очки на кожному рівні, швидше наближаючи вас до наступного рівня, не менш захоплюючому.

Ігри на уважність, логіку можна чергувати з розмальовками і одевалками, пазлами і головоломками. У кожній забаві маленька Дінь-Дінь буде вам вірною помічницею, підказуючи вірний шлях. Вона буде дуже вам вдячна за допомогу у виборі красивого вбрання і нової зачіски іграх Перукарня, які зроблять її ще симпатичніше і щасливішим.

.
на початок