Ігри Дівчата Эквестрии

В чудесній країні Эквестрии, в якій живуть симпатичні поні, одного разу сталася велика неприємність. Іскорка не змогла зберегти від викрадення корону принцеси Селестии. Підступна Сансет зуміла захопити неймовірно цінну річ, без якої неможливе існування держави маленьких конячок. І тепер корона опинилася в іншому світі – у світі людей. Довелося Іскорки і її подружкам відправлятися через чарівне дзеркало туди, де загубилася викрадачка. Самі незвичайні пригоди чекають поні в новому світі. Про все це розповідає красивий захоплюючий мультфільм ігри і Дівчата Эквестрии.

В новому для них світі поні відразу ж стають симпатичними дівчатами. І, як будь-яка звичайна дівчина, всім їм хочеться виглядати красиво і нарядно. Пінкі Пай і Веселка Деш, Флаттершай і Эплджек, Рарити і, звичайно, Іскорка, дуже сподіваються, що ви зможете допомогти їм обзавестися самими модними обновками. Підібрати плаття, взуття, прикраси, зробити макіяж і модну зачіску кожної поні – захоплююче заняття для кожної дівчинки. Ігри Дівчата Эквестрии для дівчаток, в яких треба проявити талант візажиста, стиліста і модельєра, неймовірно популярні і затребувані дівчатами, які знають толк в самим останні віяння моди.

Пріодевшісь, наші конячки тепер можуть відправитися назустріч різноманітних пригод, які чекають їх. Разом з ними ви теж зможете пройти заплутаними стежками «бродилок», влаштувати веселе змагання, розгадати непрості загадки, навчитися танцювати. Представляючи себе в образі однієї з дівчат-поні, постарайтеся спритно уникнути небезпеки, проявити кмітливість і швидкість реакції. Тоді головна місія – знайти і повернути корону в Эквестрию – буде вирішена!

.
на початок