Ігри Диво-звірята

Самі маленькі хлопчики та дівчатка люблять не тільки дивитися цікаві мультфільми про тварин, але і грати в комп'ютерні ігри Диво-звірята з участю улюблених героїв. Любий пізнавальний серіал про звірят-донечок полюбився багатьом. Троє нерозлучних друзів становлять справжню команду диво-рятувальників. Морська свинка Лінні, весела качка Мінг-Мінг та їх товариш по команді черепашка Так завжди готові до пригод і далеких подорожей. Диво-звірята опиняються в різних куточках нашої планети, вивчають ліси і поля, що спускаються під воду на незвичайною підводному човні, літають по небу. І скрізь, де потрібна їхня допомога, поспішають її надати.

Виручити з біди маленьких пташенят, дитинчат дельфінів, малесеньких комах можна в тих невеликих барвистих іграх Диво-звірята, що пропонуються для юних гравців. Веселі пісеньки, які виспівують звірятка, піднімають настрій, роблячи гру легкої і утоми, навіть в тому випадку, коли доводиться трошки подумати, щоб знайти правильне рішення непростий задачки, згадати всі букви алфавіту або розставити по порядку цифри.

Розвиток логічного мислення, зміцнення пам'яті, виховання художнього смаку необхідно не тільки дошкільнятам, а й учням початкових класів. Знання, отримані в іграх, у невимушеній атмосфері, залишаються в пам'яті надовго. Любов до тварин, шанобливе ставлення до всіх, що живуть на нашій планеті, прищеплене непомітно в таких іграх, робить хлопців хорошими, добрими людьми, готовими допомогти завжди і скрізь слабким і скривдженим.

.
на початок