Ігри Дієго

Напевно, немає на Землі такої країни, такого цікавого місця, де б не побував хлопчик Дієго – двоюрідний брат відомої всім Даші Мандрівниці. Невтомний дослідник живої природи і захисник тварин, що потрапили в біду, маленький герой мультфільмів і комп'ютерних ігор Дієго намагається опинитися завжди там, де потрібна його допомога. Він, його старша сестра Аліса і Даша з захопленням вивчають нові для себе види тварин в Африці та Австралії. Побували вони і на Південному і Північному Полюсах. Заглиблювалися в джунглі і опускалися на океанське дно. Навіть у минуле потрапляли, щоб допомогти динозаврам!

І в будь-якому місці, де б не опинявся Дієго, він завжди намагається якомога ретельніше вивчити всіх місцевих тварин, щоб поділитися накопиченими знаннями з глядачами мультсеріалу і гравцями. Ось і на нашому сайті ми зібрали для вас безліч цікавих ігор з участю невтомного Дієго. Разом з ним та його друзями ви можете відвідати різні куточки нашої великої планети.

Різні ігри надають можливість просто досліджувати нові місця існування різних тварин або спробувати разом з хлопчиком врятувати їх від загибелі. Можна навчитися розпізнавати рідкісні види тварин, а заодно потренувати пам'ять і уважність. Іноді гравцям доведеться допомогти хлопчикові вибрати правильний шлях, щоб потрапити туди, де його чекають, або ж просто зібрати рассыпавшуюся на частини картинку-пазл. Багато куточки Землі потребують допомоги добровільних рятувальників, готових, як Дієго, наприклад, очистити дно моря від сміття, щоб нагодувати черепашку. І ви теж можете взяти участь в цій роботі.

Забавні змагання, такі, як катання по сніжних схилах гір або страусині перегони, – відмінний засіб трохи повеселитися. Після галасливих ігор можна трохи перепочити і допомогти Дієго і його сестрам вибрати підходящий костюм для подорожей по різних країнах або вирішити логічну наукову загадку. Ігри про Дієго для хлопчиків і дівчаток, для великих і малюків є на нашому сайті. Пригоди хлопчика чекають своїх шанувальників!

.
на початок