Ігри Дораемон

Не всі школярі люблять вчити задані уроки вчителями. Ось і герой гри Дораемон японський учень звичайної школи Нобите Ноби теж не є відмінником, якому не страшні ні будь-яка задача, ні інше завдання, яке вимагає уважності і хорошої пам'яті. Він вважає себе самим звичайним, не найвидатнішим з числа багатьох хлопчиком, який не виявляє особливих талантів ні в одній науці. Але так було лише до того моменту, поки в його житті не з'явився незвичайний приятель.

Кіт-робот Дораемон, який прибув з майбутнього, відкрив своєму новому другові його власні можливості. Виявилося, що Нобите не обділений талантом до вченню. Йому підвладні найрізноманітніші предмети, про що раніше він навіть не замислювався. І тепер юному школяреві навіть подобається вчитися! Що ж такого незвичайного зміг розповісти кіт з майбутнього? Щоб дізнатися про все, варто пограти в одну або кілька різних ігор Дораемон, в яких беруть участь Дораемон і Ноби. Друзі запрошують усіх взяти участь у їхніх розвагах і пригоди.

Найрізноманітніші завдання незвичайний кіт дає хлопчику і всім гравцям. Щоб виконати все, вам доведеться проявити кмітливість, уважність, швидкість реакції. Знайти на запропонованих картинках певні предмети не завжди легко, але ви обов'язково впораєтеся з цим завданням. Не налякають вас і незвичайні підводні мешканці, які так і норовлять напасти на непроханих гостей. Але разом з Дораэмоном будь підводна прогулянка стає безпечною і неймовірно захоплюючою. Допоможіть хлопчикові і коту-роботу в інших захоплюючих історіях, наприклад іграх з Маріо, стежте за часом, використовуйте підказки, будьте обережні і уважні. І тоді будь-яка складна задача стане неймовірно простий, а пригода захоплюючим.

.
на початок