Ігри Друзі Ангелів

Комп'ютерні ігри Друзі Ангелів з участю ангельських і диявольських підлітків, представлені на нашому сайті, зацікавлять гравців своїми нехитрими, але дуже симпатичними сюжетами. Разом з героями коміксів і мультфільмів легше знаходити відповіді на питання, які неминуче виникають у підростаючого покоління.

Молодість – прекрасна пора, весь світ відкритий молодим. Вони вивчають його з ретельністю першовідкривачів. Все в дорослому світі, який вже готовий прийняти молоді допитливі уми, розкривши їм свої таємниці, ново і трохи дивно. Так іноді здається тим, хто тільки вступає на шлях дорослішання. Але стільки цікавих зустрічей чекає молодих людей і дівчат! І треба неодмінно дізнатися, що ж правильно, і що ні. Як вести себе з представниками протилежної статі? Що таке справжня дружба, і як уберегти її від необережного вторгнення? Як зрозуміти, що ти вже самостійна особистість, і цілком можеш мати свою власну думку, нехай і не збігається з думкою більшості?

Такі питання неминуче виникають у всіх молодих людей. А як йдуть справи у молодих ангелів і демонів? Вони, теж, подібно людям, не народжуються відразу убілені сивиною й з «багажем» всіляких знань про світ, Всесвіту, людей, добро і зло. Юні істоти, наділені ангельськими характерами або диявольськими звичками, теж спочатку вчаться. Лише після повного засвоєння відповідного курсу наук їх можна випускати в люди».

І перед представниками таких різних незвичайних істот теж стоять ті ж проблеми, що й перед звичайними підлітками. В сутності, науку проходять усі: ангели-учні готуються стати ангелами-охоронцями, а учні-демони – демонами-искусителями.

Два таких протилежних клану за всіма правилами повинні триматися якомога далі один від одного. Їм заборонено навіть випадкові дотики. А чому? Так просто, якщо порушити цю заборону, може трапитися непоправне – у світі порушиться баланс, і з'являться ворожі і ангелів і демонів нейтральні сутності. А це ні до чого хорошого привести не може... Але любов, якщо вже вона з'являється, зупинити не можна! І не важливо, хто потрапив під стріли Амура: люди, демони, ангели... Все в цьому світі має звичку плутатися і змінюватися.

Варто вибрати гру про Друзів Ангелів того жанру, яка підходить під ваш сьогоднішній настрій. Це може бути романтична історія зустрічі двох закоханих, розлучених недоброзичливцями. Або боротьба з підступними нейтралами за таке крихке щастя. Картинки-пазли і лабіринти, логічні задачки і карколомні неймовірні випробування – різноманітні заняття чекають гравців. Ангели і демони готові до нової зустрічі зі своїми прихильниками...

.
на початок