Ігри ДТА

Крадіжки автомобілів в будь-якій країні світу – основна тема всіх ігор ДТА. Шанувальники закручених сюжетів, в яких герой неодмінно стикається з такими проблемами, у вирішенні яких може допомогти викрадення не тільки авто, але і будь-якої іншої техніки в усьому світі люблять ці ігри. Викрасти з-під самого носа поліції юркую малолітражку або величезний вантажівка, катер, вертоліт, спецмашину, а потім дуже віртуозно піти від погоні – справжнє мистецтво, яким володіють персонажі цих прославлених ігор GTA.

Різноманітні способи викрадення машин, відмінне знання всіх найпотаємніших куточків міста, уміння сховатися там, де, здавалося б, і неможливо зачаїтися. Всім цим володіють гравці GTA, які провели чимало годин, допомагаючи своєму героєві уникнути неприємностей.

Багатопланові сюжети ігор ДТА, представлених на нашому сайті допоможуть вам вибрати для себе не тільки країну, місто, але і пору року, і навіть «професію» головного персонажа. Чи це гонки зимовими вулицями великого міста, з крутими заметами на слизьких віражах, або ж гонки по піщаному пляжу, – скрізь знадобиться вміння швидко маневрувати, гальмувати, розвертатися.

чи Буде ваш сьогоднішній герой простим таксистом, відмінно знають місто, і повстречавшим на своєму шляху гангстерів, або ж він сам буде цим гангстером, удирающим після вдалого пограбування від поліцейських машин, це ваш вибір. Або ж вам належить нелегка місія порятунку чийогось життя, головне в грі ДТА – успішно дістатися до фінішу, обдуривши всіх переслідувачів.

Невтомні гонщики, що поєднують в собі і хитрість, і швидкість реакції, вибирають для своїх пригод Азію, Америку чи навіть Росію, ясний день або темну ніч. Вони впевнені, що ніхто не зможе зупинити їх швидку їзду, ніхто не здогадається, до яких хитрощів вдаються, щоб загубитися у величезному мегаполісі.

Вибирайте легенду, знаходите саме той транспорт, який сьогодні зробить вас невразливим для переслідувачів, заповнюйте бак бензином і вперед, назустріч захоплюючим пригодам!

.
на початок