Ігри Дядько Діда

Веселий мандрівник Дядько Діда ніколи не сумує. Він побував у різних країнах, знає багато цікавих історій, які любить розповідати дітлахам. Він і його вірні друзі і супутники в усіх пригодах завжди раді познайомитися і подружитися з новими людьми. Хочете стати одним з друзів веселого Діда і разом з ним відправитися на пошуки пригод? Значить, ви абсолютно правильно вибрали цей розділ з іграми Дядько Діда, присвяченими всім персонажам цікавого мультсеріалу.

З ким вам доведеться зустрітися сьогодні? Звичайно ж, це Піца Стів (самий незвичайний говорить шматочок самої звичайної піци), містер Гус (величезний динозавр, якому неймовірно багато років) і Тигра, яка вміє літати. Ще у героя ігор Дядька Діди є непроста сумка, яка навіть має ім'я Барсет і допомагає своїм друзям в будь-який час. В ній заховано все необхідне, що може знадобитися мандрівникам, надовго залишає рідний дім і відправляється в невідомі краї.

З чим доведеться зіткнутися цікавим гравцям, які вирішили стати членом цієї дружної компанії? Зустрічі з нічними страхами, які просто необхідно подолати, щоб зрозуміти, що і боятися не варто. Таємничі демонічні істоти, яких теж не варто лякатися, коли твої друзі поруч і готові простягнути руку допомоги в будь-яку секунду. Вам знадобляться спритність, влучність, швидкість і віра в себе.

Неймовірно веселі свята чекають всю компанію: Новий Рік, Різдво. Перевдягання, задачки на увагу, барвисті картинки, які складаються з маленьких шматочків – ось як весело буде сьогодні! І, звичайно ж, не обійтися без багаторівневих головоломок, в яких тільки від вас буде залежати те, як швидко всі друзі знову зберуться разом, щоб пригоди тривали нескінченно.

.
на початок