Ігри Джастін Бібер

Неймовірно успішний музикант Джастін Бібер став кумиром мільйонів шанувальників і шанувальниць завдяки своєму таланту і вміння багато працювати. Інакше в шоу-бізнесі і неможливо досягти тих вершин, що вже підкорилися цьому таланту. Уміння грати не тільки на гітарі, але ще і на трубі і фортепіано, красиві пісні, отримують численні премії й стають хітами, – ось чим він підкорює дівочі сердечка. Кожна нова пісня Джастіна зустрічається його фанатами з радістю, диски із записами пісень розлітаються вмить, на концерти неможливо потрапити. Але тепер у вас є можливість поспілкуватися з суперпопулярним Джастіном, не відходячи від монітора. Різні ігри «Джастін Бібер» з його участю привернуть увагу прихильниць нескладними завданнями. Всі вони присвячені самому Біберу, його подружці актрисі Селені Гомес або ж відразу їм обом.

Підібрати сценічне вбрання для виступу досить складно. Допоможіть художник і його подрузі стати чарівними. Вибрати найбільш красиві костюми і модне взуття, зробіть стильні зачіски, запропонуйте відповідні аксесуари.

У деяких іграх вам доведеться допомогти Джастіну Біберу подбати про своє здоров'я та зовнішності. Станьте для нього доктором або косметологом, і ваш кумир від проявленого до нього уваги стане ще привабливішим. Не обійдіть увагу ігри про поцілунки. Постарайтеся допомогти зірці сцени вислизнути від настирливих прихильниць або ж допоможіть Джастіну і Селені не потрапити на очі всюдисущим папараці, які прагнуть скрізь і завжди запам'ятати знаменитостей навіть проти їхнього бажання.

Ну а якщо ви не є шанувальником молодого музиканта і вам не подобаються його пісні, ви теж зможете вибрати відповідну гру про Джастине і висловити в ній всю свою неприязнь.

.
на початок