Ігри Джейк і Пірати Нетландії

Прекрасна країна Ніландія знаменита тим, що саме тут живуть відважні юні герої гри Джейк і Пірати Нетландії. Джейк і його вірні друзі весело і безтурботно проводять час, досліджуючи свій гарний острів, розшукуючи приховані піратами скарби і борючись зі злісним капітаном Крюком і його підручними. Хлопчикові Джейку дісталася в подарунок від Пітера Пена дерев'яна шабля, яка і є основним грізною зброєю, з яким він протистоїть усім задумам Гака.

Звичайно ж, у славної команди є й інші можливості впоратися з підступними ворогами. Єдина в команді дівчинка Іззі отримала від маленької феї з ігри Дінь-Дінь мішечок з чарівної пилком. І в самих скрутних випадках ця пилок допомагає подолати всі перешкоди. А щоб хлопці не заблукали на великому острові, є докладні карти, зберігачем яких є маленький Кабби. Відмінним охоронцем і тому, хто дивиться вперед у друзів «служить» зелений папуга Скаллі, який сидить на плечі Іззі і попереджає про наближення піратів.

Ось у такій цікавій обстановці вам належить взяти участь в самих різних іграх, що оповідають про пригоди Джейка і його друзів. Ми пропонуємо ігри Джейк і Пірати Нетландії на будь-який смак і вік. Кожен з вас зможе вибрати те, що йому до снаги. Найсміливіші і спритні не побояться вступити в сутичку з піратами з загону капітана Гака. Знайти усі скарби, битися з містером Змі та крокодилом Тік-Так, скласти нову, більш правильну карту Нетландії, промчати з вітерцем на великому кораблі навколо острова – заняття для сміливих серцем хлопчаків. Дівчаткам, можливо, більше сподобаються ігри творчі: розмальовки, пазли, задачки на розвиток пам'яті. І нікому не буде нудно на зеленому острові в команді Джейка!

.
на початок