Ігри Эйви

Дівчатка, ви хотіли б познайомитися з новою подружкою? Эйви запрошує всіх вас стати її новими друзями. Це весела, розумна і красива дівчинка, з якою ніколи не буває нудно. Адже навколо неймовірна кількість цікавих занять. Наша героїня не любить сидіти на місці. Вона вважає за краще проводити час в колі друзів і відвідувати з ними самі різні заходи. Але перш, ніж куди-небудь поїхати, вона, як справжня модниця, дуже ретельно підбирає для себе вбрання, робить зачіску і макіяж. А як же без цього? Адже, Эйви, як і всі дівчатка її віку, хоче, щоб всі хлопці звертали на неї увагу. Ось вам і належить, як справжнім подружкам, зробити цю дівчинку найкрасивішою.

Ви можете приступати до справи. Тільки не забувайте, що одяг і макіяж повинні обов'язково відповідати випадку. Якщо дівчинка йде на пляж – підберіть їй самий кращий купальник, і не наносите дуже багато косметики – вона буде не доречним під палючим сонцем. А ось на свято Хелловін можна і поекспериментувати, там буде доречний навіть самий страшний образ.

От тільки ви не подумайте, що все, що цікавить нашу героїню, – це тільки вбрання і прикраси. Вона, коли виросте, стане дуже хорошою хазяєчкою, адже вже зараз вона вміє готувати їжу на сніданок і наводити порядок в квартирі. Вам доведеться допомогти їй і з цими заняттями.

А ще, є хороша новина. В іграх з дівчинкою Эйви, вам не доведеться поспішати і поглядати на годинник, як в іграх з багатьма іншими героями. У нашій красуні часу досить – і ви можете провести з нею хоч цілий день, перевдягаючись, накладаючи макіяж і просто граючи.

.
на початок