Ігри Ельза

Чудова казка про двох сестер-принцес «Холодне серце» підкорила душі глядачів захоплюючим сюжетом і красивими персонажами. Історія Ельзи і Ганни, які прагнуть до того, щоб подолати всі труднощі, уготовані їм долею, і знову жити в прекрасному королівстві Эренделл, не може не радувати любителів пригод та магії. Здатність старшої сестри Ельзи звертати все в сніг з самого дитинства була її прокляттям. Невміння юної принцеси контролювати свої емоції ледь не призвело одного разу до загибелі її улюбленої молодшої сестрички. І з тих пір спадкоємиця престолу змушена була ховатися від усіх, щоб ніхто не здогадався про її дар. Але час йде, і ось уже героїні ігор Ельзі належить стати королевою країни замість загиблих батьків. Випадковість знову втручається в життєві плани дівчини, і вона змушена покинути країну, приречену на вічну зиму...

Проте всім шанувальникам мультфільму відомо, що Ельза – дівчина добра. І те, що їй доводиться ховатися в крижаній країні, лише тимчасова міра. Коли-небудь вона обов'язково повернеться до своїх підданих і до милої сестричці. А поки що, живучи на самоті, принцесі треба постаратися не забути, що вона – найкрасивіша. А для цього необхідно стежити не тільки за своєю зовнішністю, але і за модними новинками, щоб своєчасно оновлювати королівський гардероб.

І тепер у кожній шанувальниці мультфільму, ігри Холодне серце та Ельзи є приємна можливість допомогти їй у цьому. Вибирайте будь-яку гру з Ельзою, де головною героїнею сьогодні буде принцеса, і зробіть для Її Високості все, щоб вона відчувала себе справжньою красунею. Різні косметичні процедури, догляд за волоссям, підбір нарядів – головні заняття принцеси у вигнанні. Однак їй може знадобитися не тільки ваша допомога в підборі красивих суконь. Проблеми зі здоров'ям, які можуть виникнути у неї, як і у будь-якої людини, теж зажадають вашої уваги.

.
на початок